سبد کالای ماه مبارک رمضان ۹۷

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان سبد کالای خانوار مددجویان بنیاد خیریه امیدومهربانی امام رضا(ع) برای ۲۵۰ خانواده تهرانی و ۷۰۰ خانوار مددجوی شهرستانی، در میان خانواده های نیازمند استان تهران و سیستان و بلوچستان و کهگلویه و بویر احمد ، کرمانشاه و بوشهر توزیع شد.

به گزارش واحد مددکاری و توانمند سازی ، سبدهای کالا شامل مواد پروتئینی، برنج، آب میوه ، روغن ، خرما ، قند، غلّات و حبوبات می باشد که با توجه به نیازهای اولیه و ضروری این خانواده ها تهیه و با رعایت استانداردهای بهداشتی و غذایی سعی در پوشش تمامی ریزمغذی های مورد نیاز را دارد.

 

خانم فاطمه خسرویان مدیرعامل و بنیانگذار موسسه خیریه امیدومهربانی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تاکید بر جایگاه رفیع زنان در هدایت جامعه به سوی بالندگی و پیشرفت، از نقش ارزنده شیرزنانی که در میانه چالش های موجود نسبت به تامین نیازهای خانواده هایشان از راه کسب و کار حلال اقدام می کنند تقدیر کرد و افزود: تمامی تلاشهای همکاران من در این مؤسسه پوشش کامل نیازهای ضروری خانواده های تحت پوشش در قالب سبدکالای خانوار و مستمری ماهیانه در کنار آموزش مددجویان در مسیر کسب مهارت و استقلال مالی است. خسرویان افزود : امیدواریم تا سال ۱۴۰۰ شمسی با انجام صحیح سند چشم انداز این نهاد مردمی بتوانیم نیمی از جمعیت کل خانواده های تحت پوشش را توانمندسازی کنیم.

باهم مهربانی را تجربه کنیم.