طرح اکرام موسسه

🔆 طرح اکرام ایتام و محسنین

موسسه خیریه امید و مهربانی امام رضاعلیه السلام در راستای اهداف خدا پسندانه خویش طرح اکرام ایتام و محسنین را بر اساس پرونده های موجود مددجویان در خیریه و خانواده هایی که تحت پوشش و حمایت موسسه می باشند اجرایی کرده است و حدود ۲۰۰ کودک محسن و ۵۰۰ کودک یتیم را تحت حمایت خود قرار داده است.

در این طرح فرزندان خانواده های مذکور بر اساس نوع پرونده ثبت شده آنها در موسسه به دو گروه ایتام و محسنین به تفکیک عام یا سادات بودن تقسیم بندی می شوند.

ایتام:به کودکانی اطلاق می شود که پدر آنها فوت شده است و یتیم و نیازمند کمک می باشند .

محسنین:به کودکانی اطلاق می شود که پدر آنها در قید حیات می باشد ولی بر اساس حداقل یکی از پنج بند زیر و بر اساس اساسنامه تدوین شده در خیریه به عنوان محسنین دسته بندی میشوند .

۱- فرزند پدر مفقودی ۲- فرزند پدر از کار افتاده ۳- فرزند طلاق ۴- فرزند پدر زندانی ۵- فرزند پدر بدسرپرست

نیازمندی و تحت حمایت قرار گرفتن این کودکان مددجو بر اساس تائید محققان خیریه بررسی گردیده است.

شیوه پرداخت کمک ها به خیریه:

۴۷۱۲ ۹۹۹۰ ۹۹۱۸ ۶۰۳۷  بنام خیریه امید و مهربانی امام رضا (ع)

❗️نکته بسیار مهم این است که حتما و حتما بعد از واریزی به صورت پیامک یا تلگرام به شماره ۰۹۱۰۶۷۴۰۲۵۴ به خیریه اطلاع دهید و حتما ذکر بفرمایید که این هدیه در چه رابطه ای(ایتام. محسنین عام و سادات ) مصرف شود .

همچنین شما عزیزان در صورت تمایل میتوانید از طریق شماره حساب مستقیم کودک که در صورت تمایل در اختیار حامی قرار میگیرد اقدام فرمایید .

 

قابل توجه خیرین محترم :

خواهشمند است پس از پرداخت هرگونه وجه به حساب خیریه، نام، تاریخ پرداخت کمک، و عنوان کمک خود را به شماره پیامک بزنید.با شماره ۵۵۸۹۳۴۹۷ تماس بگیرید یا از طریق خط تلگرام ۰۹۱۰۶۷۴۰۲۵۴ پرداخت خود را به اطلاع خیریه برسانید تا فرآیند درج اطلاعات مالی پرداختها و ارائه کمک به مددجویان تسریع گردد.

مراجعه حضوری :
تهران-خیابان وحدت اسلامی – بازارچه ترخانی (بازارچه شاپور) – کوچه یوسفی پلاک ۹

 

شماره پیام کوتاه : ۰۹۱۰۶۷۴۰۲۵۴

تلفن: ۰۲۱۵۵۸۹۳۴۹۷☎️

 

omid_emamreza @